tavící soli,tavící sůl,joha

 
    MILCOM servis a.s. Šipka Nabízíme Šipka Tavicí soli
    MILCOM servis a.s. Šipka Kontakty Šipka Středisko výrobně technologické a normalizační Šipka Tavicí soli a stabilizátory
Logo MILCOM servis a.s.

Tavicí soli a stabilizátory

Odpovědný pracovník Ing. Václav Bárta
Fax+420 274 016 199
Telefon+420 274 016 130
E-mailbarta@milcom.cz
Objednávky vyřizujeIvana Vychodilová
Telefon+420 274 016 195
E-mailvychodilova@milcom.cz


Dodávky tavicích solí a stabilizátorů fy BK Giulini GmbH, Ladenburg, Německo

Dodávané produkty:
Jako výhradní lokální zástupce firmy BK Giulini GmbH v České republice a na Slovensku v mlékárenském průmyslu dodáváme pro tavírny sýrů a mlékárny tavicí soli a stabilizátory pro tyto produkty:

Roztíratelné tavené sýry
Tavené sýry s krájitelnou konzistencí
Blokové tavené sýry
Toastovací tavené sýry z dobrou další tavitelností
Korekční tavicí soli (pro úpravy PH)
UHT-tavené sýry
Čerstvé sýrové výrobky
UHT-mléko, kondenzované mléko, UHT-smetana

Stabilizátory

Tavicí sole jsou dodávány cca do 3 týdnů od obdržení objednávky přímo z výrobního závodu v Německu, pro velké odběratele je držena po dohodě pohotovostní zásoba v našem skladě v Brandýse nad Labem s možností okamžitého dodání.

Technologický servis :
Pro naše zákazníky – odběratele tavicích solí JOHA a stabilizátorů Bekaplus poskytujeme i technologický servis ( tj. služby pro zákazníky ), který zahrnuje :

  • konzultace k příslušným technologiím eventuelně k legislativě, normalizaci apod. podle přání zákazníků : osobní jednání buď u zákazníků nebo v kanceláři firmy MILCOM servis, telefonicky, písemně (pošta,fax,e-mail)
  • provozní odzkoušení dodávaných ingrediencí u zákazníka, zacvičení obsluhujícího personálu , nastavení optimálního dávkování ingrediencí v technologii z hlediska technologické jistoty a ekonomiky ,vyhodnocení provozních zkoušek podle požadavků zákazníků
  • pravidelné prověřování správnosti nastavených technologií podle přání a potřeb zákazníků
  • možnost laboratorního odzkoušení nových receptur na poloprovozním zařízení v laboratoři fy BK Giulini GmbH, nebo v Závodě služeb a.s. MILCOM servis Brandýs nad Labem
  • zajištění odborných konzultací se zahraničními odborníky – specialisty firem BK Giulini GmbH a DSM – písemně nebo návštěvou u zákazníků (podle časových možností zahraničních expertů)

MILCOM servis a.s. Držitel certifikátu ISO 9001:2008 Zpět na začátek
www.milcom.cz Hostivařská 538/56, 102 00 Praha 10, IČ:18628826, DIČ:CZ18628826