Odpovědný pracovník Ing. Václav Bárta
Telefon +420 603 858 387
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   
Objednávky vyřizuje Ivana Vychodilová
Telefon +420 603 858 388
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Dodávky tavicích solí a stabilizátorů fy ICL Food Specialties(DE) - BK Giulini GmbH, Ladenburg, Německo

Dodávané produkty:
Jako výhradní lokální zástupce firmy ICL Food Specialties(DE) - BK Giulini GmbH v České republice a na Slovensku v mlékárenském průmyslu dodáváme pro tavírny sýrů a mlékárny tavicí soli a stabilizátory pro tyto produkty:

Roztíratelné tavené sýry
Tavené sýry s krájitelnou konzistencí a blokové tavené sýry
Korekční tavicí soli (pro úpravy PH)

Tavicí sole jsou dodávány cca do 3 týdnů od obdržení objednávky přímo z výrobního závodu v Německu, pro velké odběratele je držena po dohodě pohotovostní zásoba základních tavicích solí v našem skladě v Brandýse nad Labem s možností okamžitého dodání.

Technologický servis :
Pro naše zákazníky – odběratele tavicích solí JOHA a stabilizátorů Bekaplus poskytujeme i technologický servis ( tj. služby pro zákazníky ), který zahrnuje :

  • konzultace k příslušným technologiím eventuelně k legislativě, normalizaci apod. podle přání zákazníků: osobní jednání buď u zákazníků nebo v kanceláři firmy MILCOM servis, telefonicky, e-mail)
  • provozní odzkoušení dodávaných ingrediencí u zákazníka, nastavení optimálního dávkování ingrediencí v technologii z hlediska technologické jistoty a ekonomiky ,vyhodnocení provozních zkoušek podle požadavků zákazníků
  • pravidelné prověřování správnosti nastavených technologií podle přání a potřeb zákazníků
  • možnost laboratorního odzkoušení nových receptur na poloprovozním zařízení v laboratoři fy BK Giulini GmbH.
  • zajištění odborných konzultací se zahraničními odborníky – specialisty firem BK Giulini GmbH – písemně nebo návštěvou u zákazníků (podle časových možností zahraničních expertů)